17. - 19. 5. 2019, Česká Lípa

Florbalová Streetparty se představuje

Ahoj Pepo, mohl by jsi návštěvníkům turnaje popsat, co se na ně v dějišti Florbalové Streetparty chystá a jak to bude probíhat?

 

Florbalová Streetparty se bude stejně jako loni nebo během nedávno proběhlé EFT nacházet na parkovišti za Sportareálem (zimní a plavecký stadion), kde je umístěno srdce celého turnaje. Stejně jako v minulém roce pro vás chystáme stan s dostatečnou kapacitou pro posezení, stánky s občerstvením a večerní DISCO.

Samostatnou kapitolou je catering, na kterém si zakládáme a který chceme pro návštěvníky připravit v maximální možné kvalitě. V sobotu i v neděli začínáme již v 8:30 se snídaňovým menu - na výběr bude z míchaných vajec, volských ok, vypečené anglické slaninky, párků nebo nadýchaných štrůdlů. Od 10:30 až do 14:30 nastupuje oběd, kde si budete moci dopřát polévku, gulášek s knedlíkem nebo pro těstovinový salát.

Mimoto bude po celý den a večer v nabídce jídla z grilu: vepřové krkovice, kuřecí steaky a bavorské klobásky, dále pro hladové halušky nebo pečený bůček na pivu. Pro sportovce a především sportovkyně pak kukuřice z grilu, zeleninový kornout s kuřecími nugetkami a palačinky ;-). Naším společným cílem s organizátory je, aby si všichni maximálně užili turnaj a nemuseli hledat po městě, kde se dá najíst - čili ideálně zahrát si zápas, v pohodě se přemístit na vedlejší Streetparty, kde se dá dobře občerstvit, odpočinout a a samozřejmě se družit s ostatními účastníky - o tom by posezónní turnaj měl být především.   

 

No to je tedy pěkná nálož, už se mi sbíhají sliny ;-) Jaký je připravený program?

Přes den přímo žádný program naplánovaný není, ale oba večery jsme připraveni na to, aby zábava mohla proudit až do nočních hodin. Bary budou slušně zásobené a k poslechu a především k tanci zahrají naši DJs a tak věřím, že to bude stát za to. A snad k nám počasí bude shovívavější než loni, kdy květnová zima bohužel výrazně ovlivnila návštěvnost Streetparty.

 

V sobotu je i poměrně atraktivní sportovně televizní program, bude jako loni nějaká projekce?

Vidíš, to je důležité zmínit - v sobotu se hrají přes den semifinálová utkání (uvidíme, zda s účastí našeho nároďáku) a večer následuje finále Ligy mistrů ve fotbale - takže máme v plánu opět projektor a promítání!

 

Takže jak koukám, asi se z prostoru kolem Zimáku nehneme - teda ale přeci jen se musíme dostat na ubytovny a penziony, že jo…

I to je zařízené ;-) Abychom účastníkům maximálně vyšli vstříc, tak máme k dispozici TURNAJOVÝ BUS FLOORBALLGAMES, kam se za symbolický příspěvek na řidiče naloží celý tým a převezeme vás po skončení hracího dne na vaše ubytování a po krátké regeneraci zase zpět na na již disco tepající Streetparty. “Zastávka” TAXI bude přímo u stanů, takže se při čekání (věříme, že ne dlouhém) na dodávku může tým občerstvit...  

 

No tak to je tedy servis, paráda! Docela mě to celé nabudilo a už se začínám těšit! Mohl by jsi ještě krátce na závěr představit vaši firmu a důvody proč spolupracujete s FloorballGames?

Nejedná se o nějakou nárazovku, ale jde o trvalou spolupráci s českolipským florbalem. Naše Restaurace Tankovka Skleník a Sportbar Galaxie jsou dějištěm florbalových oslav, besídek, rozluček a narozenin ;-). Naše cateringová sekce pak zajišťuje pro A-tým FBC Česká Lípa občerstvení před domácími zápasy v sezóně. A v neposlední řadě podporujeme i čistě amatérskou Neregistrovanou ligu, kde jde především o rekreační uhnání žízně ;-).

 

Děkujeme za rozhovor a těšíme se na FloorballGames na viděnou!