16. - 18. 7. 2021, Česká Lípa

Hrací systém a los 2019 - seznamte se s nimi!

Drtivá většina z vás už netrpělivě čeká na zprávu, jakže to letos budeme na SALMING FLOORBALL GAMES válčit a s kým se potkáte na cestě za úspěchem (ať už pro vás tohle slovo bude o víkendu 17.-19.5. znamenat v České Lípě cokoli). Takže - máme tu několik novinek, se kterými bychom vás rádi seznámili:

Turnaj 3+1: Držíme model, který se vám dle vašich reakcí zamlouvá - tedy základní skupiny, po té nadstavbové skupiny a nakonec play-off k.o. systémem. Letos se zase trochu proměnily počty týmů, a tak budou u mužů úvodní rozřazovací skupiny menší. O to větší porce vás ale čeká v nadstavbě. Holky to budou mít vyváženější, ale zahrají si v součtu stejně. Takže nebojte, budete toho v kombinaci s Luxorem či jinými místními zařízeními opět mít nad hlavu. Celkový počet mačů vám držíme! Letošní hrací systém hledejte zde, rozpis zápasů pak tady.

Registrace na místě: Prosíme všechny týmy, aby po příjezdu do České Lípy dorazily na zimní stadion mezi hřiště 1 a 2 a zaregistrovaly se do turnaje. Ředitelství turnaje bude pro vás otevřené v pátek 17.5. od 15:30 hod. Když budete spěchat na první zápas přímo na jinou halu, přihlaste se u nás prosím hned po něm.

Následující info možná není ryzím hracím systémem, ale podle nás do jízdního řádu jednoznačně patří, proto pokračujte ve čtení:

Salming Speedshooting Contest: I letos na vás čeká na zimním stadionu neúprosný radar. Takže ti, co v průběhu roku cvičili švih a sílu, se opět můžou se soupeři a kamarády z celé republiky poměřit v tvrdosti střelby a rychlosti výhozu. Přihlašovat se jako vždy stačí na místě. Soutěž bude gradovat v neděli vyřazovacími duely. Detaily budeme předávat v průběhu víkendu.

Pulzující Luxor Party: Jak na pátek tak na sobotu je v Luxoru pro vás nachystaná muzika, která vás donutí vydat poslední zbytky sil. Pojede se kombinace tanečních novinek a oldies, hrát se bude i na přání, takže každý si přijde na své! Pásky pro volný vstup na obě party obdržíte při registraci k turnaji na ředitelství.

Občerstvení na hale: Opět připravujeme točený pitný režim přímo na zimním stadionu, abyste mezi zápasy nemuseli složitě nutně vyhledávat restaurační a bufetová zařízení. Ta, na která jste zvyklí, ale samozřejmě pořád v Lípě běží.

Takže, už se moc těšíme a jsme připraveni zodpovědět vaše případné dotazy.

Příští týden ahoj ve florbalovém srdci severu!

Štěpán a Štěpán