20. - 22. 5. 2022, Česká Lípa

Last minute pro přihlášení - 3 poslední volná místa v kategorii muži

Aktuálně je přihlášeno 37 mužských a 10 ženských týmů a last minute pozvánka tedy nabízí poslední tři volná místa v mužské a dvě místa v ženské kategorii. Kdo dorazí, určitě neprohloupí, protože 3+1 je plné akce, permanentního ohrožení branky a spousty gólů. Turnajový maratón odstartuje v podvečer v pátek 25. května a skončí v odpoledních nedělních hodinách 27.5.

Kdo už v České Lípě byl, rád se na tento florbalový happening vrací i díky pulsujícímu klubu Luxor, kde vyprahlá florbalová hrdla najdou v sobotním večeru určitě vše, co žádají a těla trochu jinou dávku pohybu v rytmu hudby.

Připraveny jsou i další doprovodné zajímavosti, mezi nimiž jistě dominuje klání o florbalového bombera naší republiky, Salming Speedshooting Contest, a to jak s hokejkou, tak v gólmanském podání bez ní. To vše samozřejmě s náležitým věcným oceněním pro nejlepší jednotlivce i týmy.

Veškeré podrobnosti jsou pro vás připraveny na http://www.floorballgames.cz, nebo na emailu info@floorballgames.cz. Tedy neváhejte a využijte víkendu k rychké správné volbě a přihlaste svůj tým!