20. - 22. 5. 2022, Česká Lípa

Peremereserevaraťes slaví zlatý hattrick, 6 Medvědů s Cibulkou vítězí poprvé

Vítězem 11. ročníku turnaje Salming Floorball Games se v kategorii mužů stal premiérově tým 6 Medvědů s Cibulkou, který v jedenácti zápasech nepoznal hořkost porážky, když jediný bod ztratil v nadstavbové skupině L v zápase s <BS> Teamem. Nejlepším střelcem týmu byl Jakub Novák se 17 zásahy, v kanadském bodování táhl tým Tomáš Kadlec, který si připsal 27 bodů za 12 gólů a 15 asistencí. Ivan Ponomarev v brance zaznamenal tři asistence a tři shot-outy, z nichž nejcennější byl ten finálový, kde vynuloval nejlepšího střelce turnaje Kamila Bříšku.

Stříbrnou příčku obsadil tým Fialové Kobry GLOBO GYM.

Bronz si odnáší tým Vylízaný kelímci.


V ženské kategorii potřetí za sebou dominoval tým Peremereserevaraťes, který po pomalejším začátku, kdy ve dvou úvodních zápasech remizoval s týmy Left(l)overs a Texasanky Yellow, úspěšně prošel zbytkem turnaje především zásluhou Kristýny Bachmaierové, která byla nejlepší střelkyní svého týmu a zároveň nasbírala i nejvíce kanadských bodů.

Stříbrnou pozici obsadil tým DEJ SI DVACET.

Pohár za třetí místo si odnesl tým #kalecka.

Na závěr bychom rádi poděkovali všem zúčastněným týmům za nasazení i férový přístup a celému organizačnímu týmu za čas i energii, kterou do pořádání vložili. Už teď se naše myšlenky ubírají k ročníku s pořadovým číslem dvanáct, na kterém vás všechny opět rádi uvidíme!

Foto: Vít Černý, www.vitcerny.cz