24. - 26. 7. 2020, Česká Lípa

Vystřídejte kompletní florbalovou výbavu za zvýhodněné ceny

Přihrajte si přesnější střelbu 

Pošlete svoji starou florbalku na trestnou lavici a dejte prostor dravému mládí. Letošní novinky od Salmingu přijdou vhod hráčům s táhlou střelou zápěstím, ale i tvrdým ranařům, kteří raději volí střelu nápřahem. Dámy zaujme růžová florbalka Unihoc RePlayer 29 a nezapomínáme ani na mládež. Salming Aero Kid je pro začínající děti ideálním spoluhráčem pro herní rozvoj. 

Ať se na váš klenot nepráší 

Florbalová hůl potřebuje péči a bezpečí. Ideálním nástrojem pro ochranu holí jsou florbalové vaky. Pokud nemáte vyřešený prostor pro hrací výstroj, vyberte si batoh Fatpipe Stick s připojeným vakem na 1 až 2 hole. Menší tým nebo školní tělocvičny pak ocení vak Eurostick Teambag, do kterého se vleze až 12 florbalek. 

Obujte se do toho 

Gólový nástroj a jeho bezpečí jsme vyřešili, bez kvalitní obuvi to ale nepůjde. Nejvymazlenější model pro ženy, co se kvality i vzhledu týče, dostal jméno Salming Viper 2.0 Women. Mužům zamotají hlavu krásky Salming Race R1 2.0 Blue s extrémním odlehčením. A ani děti nepřijdou zkrátka. Dětská obuv Unihoc U3 Junior poskytne budoucím hvězdám potřebnou oporu. 

Vychytejte všechny mouchy 

Také brankáři si zaslouží obměnit ošoupanou výstroj. Základem správného gólmana je kvalitní maska. Profíci si vyberou Fatpipe Pro, zatímco hobíkům postačí Tempish Hector. Hodiny naklečené v brankovišti zpříjemní kalhoty Salming Travis Blue, a ať vás neštípou střely, přibalte si rukavice Zone Monster. O rychlý přesun a ochranu nohou se postará brankářská obuv Salming Slide 3.